:::::..کامران تفتی..:::::

سلام عرض میکنم خدمت همه دوستان خوب و عزیز.

امیدوارم که حال همتون خوب باشه.

اول از همه بابت نظرهای زیباتون متشکرم.

دوم از امشب احتمالا میتونیم کامران تفتی عزیز را در سریال شمس العماره ببینیم.مطمئنا مثل همیشه فوق العاده خواهد بود.

 

سوم میخواستم به کیوان عزیز بابت اجرای عالیشون در کنسرت تبریک بگم که واقعا بی نظیر بود.

چهارم هم با ۱ عکس اختصاصی از کامران عزیز آپ کردم که  بازهم کیوان جان زحمتشو کشیدن که واقعا ازشون ممنونم.

ضبط «شمس‌العماره» به قسمت چهل و چهارم رسيد

كوروش تهامي، نيما بانكي، علي قربان‌زاده و كامران تفتي خواستگارهاي جديد داستان هستند

سینمای ما- در حالي كه قسمت بيست و يكم از سريال «شمس‌العماره» هشتم مهر به روي آنتن مي‌رود، سامان مقدم و گروهش در حال ضبط قسمت چهل و چهارم هستند. سريال «شمس‌العماره» توسط رامين عباسي زاده در گروه فيلم و سريال شبكه دو سيما تهيه‌ مي‌شود و بازيگراني چون هانيه توسلي، فرهاد آئيش، مرجانه دلدار گلچين، مهرانه مهين ترابي، مسعود رايگان و رويا تيموريان از جمله بازيگران اصلي آن هستند.
اين سريال هم چنين هر چند قسمت يك بار با شخصيتي جديد به عنوان «خواستگار» مواجه مي‌شود كه تا به حال بازيگراني چون سروش صحت، نيما شاهرخ شاهي، نيما بانكي، علي قربان‌زاده، كوروش تهامي و كامران تفتي در آن بازي كرده‌اند. در حال حاضر صحنه‌هاي مربوط به كوروش تهامي به عنوان ششمين خواستگار در حال ضبط است.
سازندگان سريال «شمس‌العماره» بر اساس دكورهاي ساخته شده در لوكيشن رج مي‌زنند و تمامي دكورها در همان ساختمان «شمس‌العماره»(دفتر حنان فيلم) قرار دارد. هم چنين از آن جا كه اين سريال با سه دوربين تصويربرداري مي‌شود، افشين اربابي به عنوان كارگردان تلويزيوني با اين پروژه همكاري دارد.
تدوين سريال «شمس‌العماره» نيز همزمان با توليد در همان ساختمان حنان فيلم در حال انجام است و رضا مطهري به عنوان تدوينگر اعلام كرده‌است كه تدوين تقريبا همزمان با تصويربرداري پيش مي‌رود. سريال «شمس‌العمار» پيش از ماه رمضان به صورت يك روز در ميان پخش مي‌شد، اما پس از پايان سريال‌هاي مناسبتي اين سريال هر شب پخش مي‌شود.
 اين سريال ‌70 قسمتي درباره به هم خوردن مراسم عروسي است که قرار بود در عمارت با شکوهي به نام «شمس العماره» برگزار شود. در اين عمارت خاندان «گشايش» زندگي مي کنند و هر يک از خويشاوندان خاندان گشايش در تلاش هستند تا به نوعي اين اتفاق را به نفع خود تغيير دهند و ...
کارگرداني اين سريال را سامان مقدم بر عهده دارد و سرپرست نويسندگان آن اميد سهرابي است. همچنين هانيه توسلي، رويا تيموريان، مسعود رايگان، مهرانه مهين ترابي، فرهاد آييش، مرجانه گلچين، مليکا شريفي نيا، امير حسين رستمي، ارژنگ اميرفضلي و ندا مقصودي در اين سريال به ايفاي نقش مي پردازند.

                                                              The End

 

                                                      خدانگهدارتون.

                                                                

                                                             Round 

نوشته شده در یکشنبه دوازدهم مهر ۱۳۸۸ساعت 11:29 توسط کارینا| |

قالب وبلاگ : قالب وبلاگ